Najnowsze rozwiązania dla ekologicznego stylu życia

Stań do walki z globalnym ociepleniem i sprawdź jak możesz wykorzystać odnawialne źródła energii w swoim domu!

odnawialne źródła energii kielce

Pompy ciepła Kielce

Jak wiadomo, budowa domu wiąże się z dużym wydatkiem. To ogromna inwestycja, na którą każdego roku przekazujemy duże nakłady naszej pracy. Jednak jest wiele sposobów, aby uniknąć opłat za kluczowe rzeczy jak na przykład ogrzewanie domu.

Ja obeszłam śpiewająco duże rachunki za prąd, samemu go wytwarzając. Nie do wiary prawda? Wszystko to zapewniła mi pompa ciepła w Kielcach. To niewielkie urządzenie wykorzystuje energię nagromadzoną w powietrzu do ogrzewania mojego domu lub chłodzenia. Pompy ciepła Kielce wykorzystują powietrze z zewnątrz, które dzięki czynnikowi chłodniczemu i odpowiedniemu sprężeniu wytwarzają ciepło użytkowe. Nie do pomyślenia, prawda?

Co się dzieje z pompą ciepła kiedy temperatura na dworze jest ujemna?

Pompa ciepła działa efektywnie nawet kiedy na zewnątrz panuje niska temperatura nawet do -25 stopni Celsjusza! Daje to możliwość ogrzania domu i wody do optymalnej temperatury nawet w zimie. Dlatego nie musicie się martwić, że przy niskich temperaturach przestanie działać czy jej pomoc się zmniejszy. Za mną już trzy srogie zimy, a pompa dalej działa sprawnie, bez zarzutów!

Jak zdobyć dofinansowanie na pompę ciepła?

Pompa ciepła to duży koszt, jej kupna, montażu i instalacji. Jednak istnieje wiele sposobów, które ułatwią Wam jej kupno! To przede wszystkim dofinansowania rządowe jak i regionalne. Ja skorzystałam z programu rządowego Prosument 2. To linia dofinansowania przeznaczona właśnie między innymi na pompę ciepła. Dzięki temu programowi dostałam dofinansowanie w formie pożyczki wraz z dotacją na w sumie 100% kosztów kwalifikowanych instalacji. Z tego 30% otrzymałam w formie dotacji. Pozostałą część w formie pożyczki udzielanej na preferencyjnych warunkach.

Trochę zawiłe. Dla mnie również takie było... Jednak wybierając świetną firmę zajmującą się fotowoltaiką, wszystko zostało mi wytłumaczone. Pracownicy pomogli mi w każdej kwestii!

Pompa ciepła Kielce, niesie za sobą wiele zalet. Jeżeli chcesz się o tym przekonać, skorzystaj z moich wskazówek.

 

Sprawdź nasze instalacje

panele fotowoltaiczne kielce

Panele fotowoltaiczne

Wykonywane przez profesjonalistów. Najwyższa jakość montażu i wykonania paneli. Wieloletnia gwarancja!

fotowoltaika kielce

Fotowoltaika

Fotowoltaika to systemy, które pozyskują energię ze słońca i przekształcają ją na tę, którą każdy na co dzień używa w domu.