Najnowsze rozwiązania dla ekologicznego stylu życia

Stań do walki z globalnym ociepleniem i sprawdź jak możesz wykorzystać odnawialne źródła energii w swoim domu!

odnawialne źródła energii kielce

Fotowoltaika Kielce

Kiedy zdecydowałam się na pompę ciepła, pracownicy firmy poinformowali mnie, że ta może być zasilana energią elektryczną pochodzącą z paneli słonecznych. Nie czekając długo, zgodziłam się również na taką ewentualność. Fotowoltaika Kielce to przyjazne dla środowiska naturalnego alternatywne źródło energii. Nie generuje do atmosfery zanieczyszczeń, ale przede wszystkim hałasu.

Z własnego doświadczenia mogę to potwierdzić, instalacje fotowoltaiczne, nie wydają żadnego hałasu. Te ciche urządzenia, bardzo dużo potrafią zrobić, potrzebują do tego tylko promieni słonecznych.

Profesjonalne podejście

Fotowoltaika Kielce to wspaniała okazja aby rozpocząć ekologiczne życie. Pracownicy firmy, do której trafiłam, wyjaśnili, jaką instalację powinnam dobrać do swojego domu i zastrzegli, że tylko dobrze dobrana, w pełni pokryje zapotrzebowania mojego gospodarstwa domowego.  Zainstalowanie mniejszej mocy skutkuje jedynie tym, że rachunki za prąd będą mniejsze.

Należy również pamiętać o tym, że można otrzymać zwrot za instalację fotowoltaiczną jeżeli nie spełni wszelkich oczekiwań. Za duża moc natomiast to wyższe nakłady finansowe na inwestycję i długi okres zwrotu. Oszczędności nie są większe, ponieważ jeżeli nie zdecydujesz się na specjalny magazyn, który będzie przechowywał nadmiar energii, pozostanie utracona.

Czy możliwe jest zwiększenie mocy instalacji?

Oczywiście, że tak. Istnieje możliwość rozbudowy o kolejne moduły. Ja na początku o tym nie wiedziałam. Jednak w moim przypadku był bardzo mały wzrost energii, dlatego pracownicy doradziliby dołożyć 1 lub 2 panele do fotowoltaiki z Kielc. Jeżeli jednak planujesz większą rozbudowę dobrym wyjściem będzie wykorzystanie mikroinwerterów.

 

 

Sprawdź nasze instalacje

panele fotowoltaiczne kielce

Panele fotowoltaiczne

Wykonywane przez profesjonalistów. Najwyższa jakość montażu i wykonania paneli. Wieloletnia gwarancja!

fotowoltaika kielce

Fotowoltaika

Fotowoltaika to systemy, które pozyskują energię ze słońca i przekształcają ją na tę, którą każdy na co dzień używa w domu.