Najnowsze rozwiązania dla ekologicznego stylu życia

Stań do walki z globalnym ociepleniem i sprawdź jak możesz wykorzystać odnawialne źródła energii w swoim domu!

odnawialne źródła energii kielce

Dofinansowanie pomp ciepła Kielce

Pompy ciepła wiążą się z wysokim kosztem. Bo jak wiadomo, tak jest. Jednak obecnie w Polsce jest wiele rozwiązań, które pomogą w ich kupnie. Dofinansowanie pomp ciepła Kielce to wspaniała okazja, aby sobie pomóc. Decydując się na niego, macie pewność, że kupno, montaż jak i instalacje pompy ciepła nie będzie takie drogie. Dofinansowanie pomp ciepła Kielce, to szansa na ekologiczne życie.

Jaki program dofinansowania?

Ja zdecydowałam się na program Prosument 2. To linia dofinansowania, która ma przeznaczenie na zakup jak i montaż instalacji odnawialnych źródeł energii w tym właśnie pomp ciepła. Program ten oprócz pomocy finansowej kształtuje postawy prosumenckie poprzez podniesie świadomości o ekologicznych trybie życia. W tym programie moje dofinansowanie wyniosło 45 000 złotych. Jednak dofinansowanie może wynieść nawet do 90% kosztów inwestycji. Należy jednak pamiętać, że program ten pomoże osobom, które są w trakcie budowy nowego domu.

Jeżeli nie korzystaliście jeszcze z takich programów, nie martwcie się. Firma, która zajmuje się fotowoltaiką, pomoże Wam w wypełnieniu wniosków i pokieruje krok po kroku, co należy zrobić i gdzie iść. Zapewniam, że Wam również się to uda.

Dlaczego wartko skorzystać z pomp ciepła?

  • jest całkowicie bezobsługowa, nie potrzeba do tego czyścić pieca czy go rozpalać, wystarczy płacić regularnie rachunki za prąd,
  • to urządzenie ekologiczne, nie powstają w miejscu jej eksploatacji żadne spaliny,
  • jest prosta w montażu,
  • można ja umiejscowić w pralni,
  • nie ma potrzeby budowania zbiornika na paliwo,
  • to najbezpieczniejszy sposób ogrzewania obiektu,

Dofinansowanie pomp ciepła Kielce to wspaniała okazja, aby dzięki odnawialnym źródłom energii ogrzać swoją nieruchomość!

 

 

Sprawdź nasze instalacje

panele fotowoltaiczne kielce

Panele fotowoltaiczne

Wykonywane przez profesjonalistów. Najwyższa jakość montażu i wykonania paneli. Wieloletnia gwarancja!

fotowoltaika kielce

Fotowoltaika

Fotowoltaika to systemy, które pozyskują energię ze słońca i przekształcają ją na tę, którą każdy na co dzień używa w domu.